Раннє бронювання або Гарячі тури: що ж вигідніше?

Основна різниця  Знижки на гарячі тури роблять виключно за рахунок чартерних! авіаперельотів, які потрібно продавати собі в збиток, але продавати. Раннє бронювання - це знижки від самих готелів.         

Якщо ви сильно залежите від робочого графіка, як свого, так і своїх ко-мандрівників, шкільних канікул, і безлічі інших чинників, щоб заощадити вам варто звернути увагу на акції «Раннього бронювання» , умови яких з кожним роком все більш лояльні   

переваги

  • економія від 20 до 40% вартості;
  • можливість розстрочки, перший платіж 10-50%, залишок суми мінімально за 2-3 тижні до виїзду
  • широкий вибір готелів; большенство хороших готелів, особливо в Європи Греція, Італія, Хорватія і т.д.) раскупаються ще взимку
  • широкий діапазон дат - можливість запланувати відпустку заздалегідь 
  • гарантія мінімальної ціни *

недоліки

  • Неможливість відмовитися від угоди без фінансових втрат (але можна купити страховку від невиїзду через хворобу);

У турбізнесі, як і на будь-якому ринку, ціни залежать від попиту - якщо він перевищує пропозицію, туроператор підвищує ціни. Якщо по яких-небудь причин путівки продаються слабо, туроператор знижує ціни - і появляються «гарячі тури»       

 «Горіти» тури починають за 1-2 тижні, а так щоб яскравим полум'ям так це за 2-3 дня. Горящі тури - це продаж решти вільних місць в літаку з вибором готелів за залишковим принципом - те що ніхто не вибрав, і в певні часові відрізки **. Буває що можна купити гарячий тур в хороший готель - але це скоріше везіння, і виключення з правил. 

переваги   

  • відносно низька ціна

недоліки

  • немає можливості широкого вибору курортів і готелів;
  • ймовірність нестиковок (вітряні бухти, кам'янисті берег, далеко від моря, немає місць у вказаному готелі, не те харчування, погані номери і т.д.);
  • екстреність зборів і мінімум час на підготовку;

Якщо у вас є тільки тиждень -два для відпустки, - ваш шанс зловити гарячий тур - прирівнюється практично до нуля.    

Зараз багато хто проводить полювання за палаючими турами, чекаючи, коли ціна впаде до межі, але будьте обережними , можна перечекати так, що просто не буде місць на рейсі.

Туризм впевнено рухається до Європейських норм! І по-справжньому гарячих турів - стає все менше- всього 10-15% від загальних пропозицій. І в більшості покупка туру за 3 тижні, місяць - більш вигідна.   

І пам'ятаймо: ціна на святкові дні, додаткові державні вихідні, дитячі канікули завжди в два рази дорожче, просто тому що  на цей час попит вищий!   

 

 

Наші партнери

Error...

Please, enter a valid value

Будь-ласка введіть корректні дані