Нові Авіквитки з Вінниці

З 22 червня по 1 вересня за ініціативи туристичного оператору «Join UP»авіакомпанія «YanAir» запускає чартерні рейси Вінниця (Україна) – Анталія (Турція). Авіакомпанія надає літак «Боїнг» на 168 місць.

 

Авіакомпанія Міжнародні Авіалінії України відкриває нові напрями.

 З 8 червня 2016 Вінниця (Україна) – Тель-Авів (Ізраїль). З 9 червня по 31 липня буде діяти акція на переліт до Тель-Авіва. Кількість місць обмежена. Ціна зі знижкою буде складати  від 1350 грн.

 Вінниця (Україна) – Тель-Авів (Ізраїль) - по четвергам

 Тель-Авів (Ізраїль) - Вінниця (Україна) - по середам

 З 26 червня Вінниці (Україна) – Варшава (Польща). Дати подорожі до Варшави не обмежені. У тариф Вінниця – Варшава зареєстрований багаж не включено. До 28 червня на авіа переліт Вінниця – Варшава буде діяти знижка. Вартість перельоту буде складати 757 грн.

Вінниця (Україна) – Варшава (Польща) - по понеділкам та пятницям

Варшава (Польща) – Вінниця (Україна) - по четвергам та неділям

Ціни зазначені без урахування сервісних  зборів для перельотів в одну сторону  і можуть відрізнятися від заявлених у зв’язку з коливаннями курсів валют.

 Авіакомпанія МАУ залишає за собою право у будь-який час без попереднього повідомлення змінювати заявлені тарифи і збори. Актуальні ціни можете дізнатися за посиланням : http://www.yanko-travel.com/tickets/

За додатковою інформацією звертатися за тел.: 067 405 45 18  або 093 970 52 64

 стаття за інформацією: заступника начальника відділу у справах молоді та туризму Вінницької міської ради

Наші партнери

Error...

Please, enter a valid value

Будь-ласка введіть корректні дані